Alikobant Cephe Temizli��i

Alikobant Cephe Temizli��i

Dış cephe temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe temizliği’nde metal, kompozit kaplama, alikobant cephe ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli her yüzeyin temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle ISO&TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

Doğru seçilmeyen temizlik ürünleri cepheye zarar vermekten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe metal temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Dış cephe alikobant, alüminyum, Metal, kompozit kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephe nizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…HAKKIMIZDA

"QLEEN" Sistemi modüler yapısı ile, her türlü işin zorluğuna göre ayarlanıp oluşturulabilir, böylece küçük kullanımlardan büyük ve karmaşık görevlere kadar etkili güvenli ve ekonomik çalışmalar mümkündür..

İletişim

Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı No:72/A Ahi Evran / Kırşehir
T. 0 386 212 74 78
F. 0 552 212 74 78