D���� Cephe Temizli��i

D���� Cephe Temizli��i

Camlarınızda hava kirliliğine paralel olarak yağmur ve rüzgârlı havalarda camlarınız kir is olur. Bu camlar uzun süre temizlenmediği takdirde cam tabakasının üzerinde kir tabakası (oksit) meydana gelir. Bu tür sıkıntılardan kurtulmak hem zor hem de pahalı bir işlemdir. Bu tür bir sorun yaşamamak için camlarınızın en az yılda iki kere temizlenmesi gerekmektedir. Dış cephe temizliği işlerinde gerek cam, gerekse metal temizlemelerinde kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizliği hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Dış cephe temizlikleri bilinçli yapılmalıdır. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır.

Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK'lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri gerekmektedir. Sonuçta unutmayalım ki uzmanına bırakılmayan işlerin zararının telafisi zor ya da mümkün olmayacaktır. İşi her zaman uzmanına yaptırmak gerekir. Bizler profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Dış cephe cam temizliği ve dış cephe genel temizlikler alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumu uzman ekibimizle yerinde keşif yapıyor ve endüstriyel dağcılık sistemi, vinç, iskele, vb. personel yükselticilerden hangisi en uygun ise onu kullanıyoruz.

Camlarda yaşanabilecek çözümü olmayan sorunlar :

1) Cam yerine montaj edilirken çerçeveden sıçrayan kaynak yanıkları .

2) Cam yerine montaj edilirken sert bir yere sürülerek çizilmesi .

3) Uzun süre silinmeyen camda oluşan oksitlenme (yaklaşık 1 yılda oluşmaya başlar.)

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, bizden bilgi ve teklif istemek için arayınızHAKKIMIZDA

"QLEEN" Sistemi modüler yapısı ile, her türlü işin zorluğuna göre ayarlanıp oluşturulabilir, böylece küçük kullanımlardan büyük ve karmaşık görevlere kadar etkili güvenli ve ekonomik çalışmalar mümkündür..

İletişim

Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı No:72/A Ahi Evran / Kırşehir
T. 0 386 212 74 78
F. 0 552 212 74 78